Evden Eve Nakliyat

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE KADAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakliyat

Ülkemizde evden eve sektöründe yıllarını vermiş bir çok nakliyat şirketi mevcuttur. Kimisi 10 kimisi 15 kimisi 30 yılını vermiştir. Çolakoğlu nakliyatta bu alanda kendisini yıllardır bu sektöre adamıştır. Babadan oğla hatta dedelerden oğullara kadar bu meslek süregelmiştir. Firmamızın kuruluşu 1956 yıldır. Çolakoğlu nakliyat günümüze kadar evden eve nakliyat hizmet ile uğraşmıştır.

Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile ev taşıma hizmetleri sunmuştur. Sigortalı, güvenli ve kaliteli nakliye hizmeti veren firmamız her türlü taşıma hizmetinin altından kalkmıştır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye kadar taşıyan Çolakoğlu nakliyat, günümüze gelindiğinde %100 referanslı bir ev taşıma şirketi olmuştur. Bu alanda göstermiş olduğu başarılar sayesinde günümüzde birçok nakliyat şirketi tarafından taktir ile karşılanmaktadır. Aynı zamanda firmamız her alanda olduğu gibi ofis ve eşya depolama alanında da kendisini ispatlamıştır.

PROFESYONEL EV TAŞIMACILIĞINDA ÇOLAKOĞLU

Evden Eve Çolakoğlu

Çolakoğu nakliyat, ev taşımacılığını çok iyi bir şekilde organize etmektedir. Ücretsiz expertizleri ile taşınacak eşyaların genel bir keşifini yaparak taşıma tarihinde taşınan eşya ile ilgili eksi bir şey olmaması için yoğun çaba harcar. Taşımacılık hizmetlerinde çalıştırdığı tüm ekibi sigorta ve güvenilir elemanlarından oluşmaktadır. Yılların deneyimine sahip olan bu firma her zaman aile şirketi olarak anılmaktadır. Bu yüzden evden eve nakliyat hizmetini yapan şahıslar Çolakoğlu nakliyatın bir aile bireyi olarak anılmaktadır. Siz değerli iş ortaklarımızda bu alanda kendisini en iyi şekilde ispatlamaktadır. Evden eve alanında Çolakoğlu ailesi daima en iyisi olmuştur.

Çolakoğlu nakliyat bünyesinde evden eve nakliyat hizmetleri daima ALLİANZ güvencesi ile sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Firmamız hiçbir ev eşyasını sigortasız bir şekilde yola çıkarmamaktadır. Bu konuda gerekli tüm hassasiyeti taşıyarak hareket etmektedir. Yılların deneyimini sizlerde yaşamak isterseniz hemen arayın!

Evden Eve Nakliye

Not: Çolakoğlu Nakliyat adı altında birkaç şahıs tarafından firmamızın adı taklit edilmektedir Lütfen bu konuda gerekli hassasiyeti gösterin firmamızın adını kullanan şahıslardan uzak durun. Çolakoğlu nakliyatın genel merkezi Maltepe bölgesinde bulunmaktadır. Firmamız ile direk iletişime geçmek için internet adresimiz: http://www.colakoglunakliyat.com yada direk olarak 444 65 02 nolu telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.  Türkiye’nin her yerinde firmamız ile tanışabilirsiniz.NAKLİYAT TALEP FORMU